people-vintage-photo-memories

20 листопада до річниці асоційованого членства України в Європейській організації з ядерних досліджень (ЦЕРН) в Міністерстві освіти і науки України буде відкрито виставку «ЦЕРН у зображеннях».

Участь у відкритті візьмуть Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, генеральний директор ЦЕРН (2009-2015 рр.) Рольф-Дітер Хойер та інші представники організації. Під час заходу заплановано прес-підхід.

Початок: об 11.00

Адреса: проспект Перемоги, 10 (перший поверх МОН)

У межах заходу Рольф-Дітер Хойер також прочитає відкриту лекцію «Побачити частинку Бога: які горизонти відкриває ЦЕРН та світова наука» в НТУУ «КПІ» ім.Сікорського о 14.00. Лекція організована в межах проекту Громадської спілки «Європейська Мала Академія Наук»

Нагадаємо, що Україна та Франція проводитимуть спільні наукові дослідження в Антарктиці.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Лілія Гриневич та Рольф-Дітер Хойер відкриють у МОН виставку «ЦЕРН у зображеннях» appeared first on Студвей.