КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Лідер німецької ліберальної партії закликав тимчасово заплющити очі на анексію Криму

Питання анексії Криму потрібно тимчасово «загерметизувати» і знайти прогрес в інших питання у відносинах з Росією.
Про це в інтерв’ю виданням Funke Mediengruppe заявив глава Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер, із посиланням на Tagesschau повідомляє «Європейська правда».
Безпека і благополуччя в Європі залежать у тому числі від відносин з Москвою, – сказав політик.
Лінднер висловився за зміну курсу Берліна стосовно Росії. Він заявив, що необхідно створити такі пропозиції, які б дозволили Путіну змінити свою політику «без втрати обличчя».
«Говорячи про табу: я боюся, що Крим потрібно розглядати як довгостроковий тимчасовий стан», — сказав лідер ВДП. Лінднер також не погоджується, що антиросійські санкції можуть бути зняті лише після повного виконання мінських домовленостей. «Позитивні проміжні успіхи теж потрібно цінувати», — сказав він.
Водночас, які відзначає Tagesschau, заяви Лінднера суперечать офіційній програмі його партії. «Поки президент Путін продовжує свою політику втручання, санкції проти Росії мають зберігатися, а повернення Росії до складу «Великої вісімки» — виключене», — ідеться у програмі.
За даними опитувань, Вільна демократична партія проходить у Бундестаг на вересневих виборах. Очікується, що Вільні демократи можуть сформувати альянс із Християнсько-демократичним союзом Ангели Меркель.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share