Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Львівські десантники продемонстрували захоплюючі бойові навички: з’явилось відео

Спеціально до Дня ВДВ, львівська 80-а окрема десантно-штурмова бригада організувала день відкритих дверей. Бійці для гостей влаштували показові виступи і разом з ними вшанували полеглих в зоні АТО побратимів.
Львівські десантники мають чим пишатися. Тож показові виступи влаштували захоплюючі: із ножовим боєм, стріляниною та димовою завісою. У професійності та мотивації цих бійців ніхто не сумнівається. Показовими виступами бійці наочно демонструють, що означає гасло “ніхто, крім нас”. А от про бойові подвиги воліють мовчати.
“Жоден військовослужбовець, який взяв участь в боях, ніколи не буде про це розказувати. Тут пишатися немає чим. Це не є перемога в якихось змаганнях”, – розповів молодший лейтенант 80 бригади Михайло Зуб.
80-а десантно-штурмова бригада брала Слов’янськ та героїчно боронила луганський аеропорт. 99 воїнів загинули на східному фронті. Відтак для бійців це не лише свято, а й нагода пом’янути полеглих товаришів.
День ВДВ – це свято для тих, хто воює на фронті, для тих десантників, які захищають свій дім. Ми руйнуємо цей стереотип купання в фонтанах, бо справжні десантники воюють на фронті і вшановують пам’ять загиблих товаришів, – розповів десантник Дмитро Павлюк.
Наразі десантники кажуть, що святкування Дня ВДВ із купанням у фонтанах не підтримують. Проте у Львові про всяк випадок фонтан біля Оперного театру таки вимкнули.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share