КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Львівського студента ув’язнили через комуністичну пропаганду

Decomunizacia

Галицький районний суд Львова присудив 22-річному студенту Національного університету імені Івана Франка два з половиною роки ув’язнення з відстрочкою на рік. Хлопця звинувачують у комуністичній агітації у соціальних мережах.

Причиною такого звинувачення стали пости хлопця в соцмережі Facebook. Їх розцінили як комуністичну пропаганду. Зокрема, маються на увазі філософсько-політичні цитати Леніна, а також публікації відомих комуністичних гасел.

«Від реального покарання студента врятувало визнання провини. Це було його особисте рішення, – розповів ЗМІ адвокат Юрій Стефанович, який захищав інтереси обвинуваченого. – Людина визнала себе винною, розкаялася і має на це право».

Ще адвокат додав, що хлопець відмовляється будь-що коментувати для преси. Для нього головне те, що не відрахували з університету. Суд також постановив повернути засудженому вилучені під час обшуку два ноутбуки, планшет, плеєр, а також зарядні пристрої, диски пам’яті і флешки.

Також за рішенням суду повинні бути утилізовані 5 прапорів, 4 плащі-дощовики, 19 футболок та 7 кепок із комуністичною символікою, тематичні диски і листівки.

Нагадаємо, українські студенти повернулися додому з білоруського СІЗО. Студентів звинувачували в тому, що вони були свідками підпалу податкової у м.Гомель.

Фото: pexels.com

Реклама


The post Львівського студента ув’язнили через комуністичну пропаганду appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share