Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Ле Пен провалилася на парламентських виборах у Франції

Ультраправа партія “Національний фронт”, що є однією з найбільш проросійських у Франції, зазнала тотальної поразки на парламентських виборах 11 червня.

Це випливає з підрахунків французької газети Le Figaro.

За оцінками видання, “Національний фронт” за підсумками другого тура виборів найімовірніше отримає від 2 до 5 мандатів. Всього в національних зборах Франції 577 місць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реформи чи то не хочуть проводити, чи то не знають, як це зробити, – експерт про парламентські вибори у Франції

Представник партії Гілбер Колар назвав результат партії “дуже розчаровуючим” та закликав виборців мобілізуватися до другого туру.

Вибори до Національних зборів Франції проводяться у два тури за мажоритарною системою, у неділю 11 червня відбувся перший тур.

Нагадаємо, що лідерка НФ Марін Ле Пен на президентських виборах 2017 року мала друге місце та здобула підтримку 33,9% виборців.

Попередній підрахунок голосів на парламентських виборах у Франції 11 червня свідчить про впевнену перемогу партії “Вперед!”, створеної новообраним президентом країни Емануелем Макроном його однопартійці сенсаційно перемогли у першому турі.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share