КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Кількість вакансій початкового рівня в Україні зросла вдвічі за останні 1,5 роки

5

У приміщенні київського UNIT Factory пройшов круглий стіл між представниками бізнесу, молодіжними організаціями та представникам громадянського суспільства. На ініційованій компанією «Майкрософт Україна» зустрічі говорили про особливості працевлаштування молоді в Україні.

Участь у круглому столі взяли консультант з розвитку талантів компанії Ciklum Оксана Чернікова, начальник управління профорієнтації, профнавчання і навчальних закладів Державної служби зайнятості Марія Богуслав, засновник освітньої ініціативи UNIT Factory Валерія Заболотна, директор по роботі з персоналом компанії «ВОЛЯ» Анна Басюк, молодіжні та студентські організації (AIESEC, Best Kyiv, КНУ та деякі інші).

За даними порталу rabota.ua, на ринку праці простежуються позитивні зміни для молодих фахівців. Так, кількість вакансій початкового рівня зросла на 105% у порівнянні з початком 2016 року.

4
Динаміка напрямку показує, що студентам найлегше влаштуватися в сфері продажів, на виробництві або ж зайняти адміністративну посаду. Наприклад, у сфері клієнтського сервісу на 18% більше пропозицій, аніж попиту.

Незважаючи на велику кількість пропозицій з боку роботодавців, на деякі напрямки існує серйозний попит. Так, Максим Немеш, директор з маркетингу та PR сайту з пошуку можливостей rabota.ua, відзначив високу конкуренцію на ринку праці.

Маским Немеш розповів: «Під час пошуку роботи варто враховувати, що, чим більш іменита компанія, тим вища конкуренція на одне вакантне місце. Також варто пам’ятати про специфіку самої сфери, з якою планують студенти пов’язати своє професійне майбутнє.

Наприклад, 9% кандидатів без досвіду хотіли б отримати роботу в IT, але на цей сегмент припадає лише 4% всіх вакансій від роботодавців, готових розглянути резюме молодих фахівців».

2
Конкуренція висока, тому Олександра Чумакова, координатор соціальних проектів компанії «Майкрософт Україна» рекомендує студентам бути соціально активними, щоб виділятися серед конкурентів.

«Для компаній західного типу, таких як Microsoft, волонтерський досвід − вагомий внесок в ваше резюме. Важливий досвід, який може показати вашу соціальну активність. У нас є дві такі програми: для випускників бакалаврату – MACH та програма стажувань», – переконує Олександра Чумакова.

Більшість експертів з боку компаній зійшлися на думці, що як мінімум п’ять років схема працевлаштування залишиться в Україні незмінною. З точки зору роботодавців, резюме − це певна перевірка на адекватність, точка входу в процес відбору і підґрунтя для подальшого етапу співбесід.

3
Не менш важливими стають компетенції, які потрібно формувати, щоб бути затребуваними на ринку праці. Це крос-культурні навички, критичне мислення та розуміння різних дисциплін.

«У найближчому майбутньому навички ІТ для реалізації себе в будь-якій професії будуть схожі на навички читання. Розвиток конкурентоспроможності в будь-якій сфері діяльності сьогодні так чи інакше передбачає поліпшення за допомогою софтверних програм. Люди, здатні їх створювати дуже цінні», − впевнена Валерія Заболотна.

1
Щоб стати конкурентоспроможними навіть без досвіду роботи, студенту потрібно додавати до резюме професійні досягнення. «В Україні можна реалізувати себе на різних інженерних змаганнях, наприклад, таких як EBEC. Це майданчик для студентів прикладної інженерії, механіки, електроніки, де вони можуть показати навички на практиці.

І навіть участь в такому конкурсі вже можна додавати в резюме», − впевнений Леонід Вербів, президент студентської організації Board of European Students of Technology (BEST).

Нагадаємо, американський сервіс CareerCast опублікував рейтинг найкращих професій 2017 року. До десятки лідерів ввійшли й професори університету, котрі, при цьому, мають найнижчий рівень зарплати на рік з-поміж інших «найкращих».

Фото: «Майкрософт Україна»

Реклама


The post Кількість вакансій початкового рівня в Україні зросла вдвічі за останні 1,5 роки appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share