Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Куди піти на вихідних 6-7 травня

малюнокНе розповісти в афіші про місця, де ти можеш у Києві натанцюватись досхочу ми звісно що не можемо. Тому SALSA NON STOP PARTY до твоєї уваги. Окрім танців, організатори гарантують смачну вечерю та хороший настрій. Ще один варіант цікавого часопроведення – прем’єра спектаклю «Інверсія». Виступ про людей, які намагаються зрозуміти власну суть і цінність в умовах сучасного світу. Ну і як же без «а посміятися»? Підпільний стендап! Найбільш скандальні коміки у атмосфері прихованості і заборони.

У Львові Dj Вероніка буде заставляти всіх танцювати до ранку, виправдовуючи усе впливом весни. Комедійне Improv Шоу від Пана Коцика пропускати не можна! Підтримувати животи від реготу доведеться постійно, а додому повератимешся з крепатурою на щоках. І це ще не все! Їх головна особливість – імпровізація. Тому ти ще й отримаєш навички і можливо пробуватимеш смішити друзів.

В Одесі відбудеться цікава кавер-вечірка. Музиканти підібрані цікаві, а їхні списки до виконання тебе здивують. А вночі відправляйся на Radio Чердак. Вхід на вечірку вільний і єдиним твоїм обов’язком є танці до ранку. У Харкові пропонують космічні вихідні: ти зможеш розслабитись і релаксувати під музику організаторів.

У Луцьку на ці вихідні потрібно об’їстись! Там влаштовують морські вихідні, на яких кожен зможе спробувати оригінальні і звичні, проте дуже смачні страви. А в Дніпрі варто піти на іронічну виставу «Кохання на 4 персони». Події в ній на перший погляд здаються абсолютно абсурдними: дружина повідомляє чоловікові, що вона закохана і пропонує йому влаштувати шлюб на трьох. На погляд автора – це реальна мрія багатьох жінок. Хмммм…

The post Куди піти на вихідних 6-7 травня appeared first on Студвей.

Читати

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share