Куди піти на вихідних 4-5 листопада

coffee (1)Якщо хочеш дізнатися, яким чином почала формуватися інституційна освіта, то в Києві можеш завітати на лекцію до Національного історичного музею. А недільний вечір можна провести на благодійному джазовому концерті. Можна буде насолодитися музикою та зробити добру справу.

Одеса запрошує на лекцію про біологію сексуальності, де оповідь поєднається із візуалізацією. А в неділю можна відвідати детективну гру-квест «Семейка Сміт».

У Львові відбудеться день вегана, де можна більше дізнатися по веганство та поспілкуватися з однодумцями. У неділю пройде інклюзивний квест, який обіцяє відкрити Львів з невідомої сторони.

У Харкові пройде воркшоп для юристів про застосування юридичних технологій

Вдалих вихідних!

The post Куди піти на вихідних 4-5 листопада appeared first on Студвей.