КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Куди піти на вихідних 27-28 травня

афіша на вихідніФраза «Поговоримо про це?» для Києва актуальна, як ніколи! Бо в ці вихідні відбудеться вже легендарна лекція «Color Brain: секс, емоції і мозок». Ходять легенди, що опісля всі слухачі залишаються задоволеними. Для дещо вужчого кола – дизайнерів – повторно покажуть «Design Disruptors» (навіть, якщо ти не дизайнер – все одно приходь, бо це мега цікаво!). І подія, яку неможливо оминути: VIII Фестиваль грузинської культури. Є лайт-варіант активності на вихідних: «Місто-сад» влаштує свято українського кіно у Сквері Небесної сотні. У програмі показ фільму «Українські шерифи». Тому, якщо не бачив його, то саме час переглянути.

Львів також заманює фільмами: покажуть «Я бачу» – український повнометражний документальний фільм режисерки Ольги Фразе-Фразенко. Стрічка розкриває історії та відчуття незрячих людей, які відважились на 33-денну подорож Україною на велосипедах-тандемах. Щоб порухатись, та ще й красиво, варто відвідати майстер-клас із бачати. А ще Ніно Катамадзе у Львові. Багатство голосу цієї співачки справді зачаровує, тому фанати повинні вчасно спохопитись за квитками.

У Дніпрі кавоманам буде смачно: бо вони мають шанс стати дегустаторами щойно приготованої кави від ТМ GRUSHA. І знайдуть свій ідеальний смак. А потім можна піти і наїстись солодощів! Бо в UAmade також день дегустацій. Словом, якийсь рай у ці вихідні у Дніпрі.

Харків потішить естетичний смак ретроманів: організатори зберуть експозицію із найкрасивіших старих (у позитивному сенсі) машинок та мотоциклів. А для контрасту: в місті пройде фестиваль вуличних культур. Там будуть площадки street food, барбер культур, танцювальні батли, тематичні арт-об’єкти, фотозони і багато-багато всього цікавого.

В сонячну Одесу приїде з презентацією Ukraїner. Команда розповість про те, що їм вдалося відкрити, проїхавши вже 4 регіони нашої країни та чого вони сподіваються від наступних експедицій. У затишному Зеленому театрі відбудеться «Rock-Оpera Show». Таке видовище пропускати не можна, оскільки воно кожного шокує своєю оригінальністю. Ну і на останок: Monatik буде в Одесі. І закружит голову, ай до упаду, голову, да, до упаду!.. Ну ви зрозуміли.

Крутих вихідних!

The post Куди піти на вихідних 27-28 травня appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share