Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Куди піти на вихідних 24-30 квітня

друзіПогода у Києві тішить, тому пора витягувати свої велосипеди і відправлятись на Весняний Ретро Круїз! А як немає свого транспорту, то у друзів-знайомих позичати. Бо таку красиву ретро-тусовку пропустити неможливо. Цього року учасники окрім як покрасуватись, ще й послухають про моду та фемінізм, продегустують ретро парфуми та навчаться техніці самооборони. А щоб день швидко не закінчився – ввечері йдемо дивитись «Шерлока». Кількість печива, чаю та інших смаколиків буде необмежена і перший сезон в прикуску з ностальгією зробить ніч чудовою. У неділю кияни можуть запалити місто своєю енергетикою та кубинськими танцями. Звісно, якщо сили після ночі з Шерлоком залишаться.

У Львові також буде присмак ретро: вечірка, на якій лунатимуть звуки реггі з вінілу не залишить байдужими. Цікаво, що багато дисків тих часів дійшли до нас із затертими назвами, щоб конкуренти не могли прочитати імені артистів й, відповідно, самим не грати ці пісні. А ще ми забули згадати, що весь світ святкує День танцю. Тому, якщо будеш у Львові, обов’язково погуляй танцювальними локаціями по місту. А якщо ти житель міста, то провести цей день танцюючи ти просто зобов’язаний. Це ж так прекрасно: танцюристи на чарівних стародавніх вуличках!

Одеса буде веселитись разом із гуртом Патроничі. Хлопці справді запальні, зі свого досвіду розказуємо. Тому про витрачений час шкодувати не будеш. Ще один варіант відпочити разом з музикантами – відвідати виступ 5 vymir. До цієї групи у нас особлива любов, адже в далекому 2014-му вони разом з нами святкували День народження Studway.

Харків’яни на цих вихідних зможуть відвідати Vinyl fest. Це буде дика концентрація творчих і цікавих людей з усім тим, що вони вміють створювати і чим тішать інших. А у Дніпрі виступить Dakooka. Організатори обіцяють як старі пісні, так і багато сюрпризів.

Гарних і сонячних вихідних! Як музика реггі.

The post Куди піти на вихідних 24-30 квітня appeared first on Студвей.

Читати

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share