Куди піти на вихідних 1-2 липня

концерт2Коли спека відступатиме, кияни будуть вилазити на дах і слухати джаз. Тільки уяви: захід сонця, чарівна музика і теплий літній вечір. Ранок можна почати разом із Urban Space 500. Там зможеш поговорити із засновниками, координаторами та учасниками цього легендарного проекту родом з Івано-Франківська. А ввечері зійти у «Під асфальтом пляж» і нареготатись досхочу на стендап-квартирнику. Там таких кумедних гостей зібрали, що йтимеш звідти із крепатурою на щоках.

У Львові дахи також будуть людними: Soda Nights зробить твою ніч веселою та драйвовою. Організатори конкурентної вечірки Summer night заманюють дівчатами-діджеями. Кажуть, що біля пульта не опиниться жоден хлопець. Є ще варіант навчитись танцювати танго. І натанцювався, і м’язи потренував, і отримав скіли, якими будеш зачаровувати оточуючих.

В Одесі творчість Аліни Орлової порівнюють із Arctic Monkeys. Пропонуємо прийти і послухати, що це за заявочки такі в організаторів. ФРІ теж працює: організовують Speed Dating. Кажуть, що дуже корисний івент. Як воно насправді: спробуй і поділишся враженнями. Для тих, хто цінує джаз, влаштують справжній концерт. Підхід серйозний і команда виконавців велика, тому пропускати подібне не варто.

Харків драйвуватиме на 100%. Жителі міста святкують День Сальси. Ох… Ці звабливі рухи, чіткі ритми, запальна музика! Буде гаряче. Паралельно відбуватиметься Фестиваль європейського кіно, тому стеж за афішами. А ще… Якщо у двохтисячних ти теж був малолітньою шпаною, яка тільки-тільки пішла в школу, то варто завітати до Дениса Коіна і згадати всю ту музику, яку ми любили. Це ж така приємна ностальгія.

У Дніпрі пройде чорна-чорна ніч чорних-чорних комедій. От там можеш кидатись на ліво й на право своїми сарказмами та колючими жартами. І (о диво!) це всім буде подобатись. А щоб все не виглядало так жорстоко, то маєш знати про шанс потрапити на Smoothie-party. Не думай, що це буде івент для фітоняшок. Організатори влаштують справжній нетворкінг! Тому готуй розповідь про себе і бажання знайомитись з іншими. Ну і знову дах: Roof Party, щоб і у Дніпрі люди знали, де під музику в теплий вечір на зорі дивитись.

Чудових літніх вихідних!

The post Куди піти на вихідних 1-2 липня appeared first on Студвей.