Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Круглий стіл “Вища освіта в системі факторів економічного розвитку України” (21 квітня 2017, КНЕУ, Київ)

Визначальним фактором соціально-економічного та інноваційного розвитку країни є розбудова якісної, ефективної та конкурентоспроможної системи вищої освіти. Світовий досвід переконливо засвідчує, що становлення сучасних конкурентних університетів асоціюється із кардинальними суспільними зрушеннями, формуванням демократичних державних інститутів і розвитком високопродуктивної економіки. Подібним чином, стрімкі інноваційні зрушення в економіці сприяють розбудові модернової національної системи вищої освіти. Таким протореним шляхом розвивались і продовжують рухатись практично всі нинішні країни-лідери.

У цьому зв’язку, КНЕУ імені Вадима Гетьмана в рамках Міжнародної конференції “Суспільство, економіка та економічна наука в ХХІ столітті”, за інформаційної підтримки сайту Освітні тренди, ініціює та запрошує освітян і науковців, освітніх та економічних експертів, всіх охочих до участі у КРУГЛОМУ СТОЛІ 

Вища освіта в системі факторів економічного розвитку України (Київ, КНЕУ, 21 квітня 2017) 

У ході заходу учасники обговорять сучасний стан і перспективи розбудови ефективних університетів в Україні як ключового чинника нарощення конкурентоспроможності вітчизняної економіки. Зокрема, запрошені спікери та експерти поділяться світовим досвідом та перспективами у сфері міжнародного рейтингування вищих навчальних закладів (за головними економічними індикаторами успішності) та модернізації існуючої на сьогодні фінансової моделі університетів.

Спільно з аудиторією подискутують про актуальні виклики щодо становлення фінансової автономії української вищої школи. Також у ході заходу буде обговорено бачення – з погляду стратегії, політики, інструментів і методів – шляхів посилення внеску української вищої освіти в соціально-економічний розвиток України.

Формат роботи круглого столу – виступи ключових спікерів з наступною дискусією в залі в колі учасників (15 хв виступ кожного спікера; 15 хв – дискусія після виступу спікера).

Тематичні напрями роботи круглого столу

До участі у круглому столі запрошуються всі охочі, які займаються чи кого цікавлять такі питання:

  • Соціально-економічний аналіз реформ у сфері вищої освіти
  • Комерціалізація наукових досліджень, зв’язки університетів із бізнесом
  • Економічні моделі, форми фінансування, фандрейзинг і спонсорування у вищій освіті
  • Фінансово-економічна глобалізація та інтернаціоналізація вищої освіти

Супровідна інформація та результати круглого столу будуть висвітлюватися на сайті Освітні тренди.

КЛЮЧОВІ СПІКЕРИ

Інна СОВСУН – екс-Перший заступник Міністра освіти і науки України, віце-президент Київської школи економіки

Володимир БАХРУШИН – доктор фізико-математичних наук, професор кафедри системного аналізу та обчислювальної математики Запорізького національного технічного університету, Головний експерт групи “Освіта” Реанімаційного пакету реформ

Тема доповіді: “Сучасний стан і перспективи модернізації системи фінансування університетів в Україні”

Сергій КУРБАТОВ – доктор філософських наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу лідерства та інституційного розвитку Інституту вищої освіти НАПН України, обраний заступник Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Тема доповіді: “Економічні показники діяльності університетів в університетських рейтингах”

Оксана ЗАБУЗОВА – провідний спеціаліст відділу докторантури та аспірантури, Докторська школа НаУКМА

Тема доповіді: “Освіта в Україні, Україна у світі: кількісні зміни та пошуки якості”

Ми також запрошуємо до участі в заході в якості ключових спікерів інших науковців, освітніх та економічних експертів, сфера діяльності яких охоплює тематику круглого столу.

Аби мати можливість взяти участь у круглому столі в якості ключового спікера, Вам необхідно надіслати на зазначену нижче контактну електронну адресу свою пропозицію виступу з короткою анотацією проблеми, яка планується до обговорення (в темі листа зазначити текст “Пропозиція виступу на круглому столі”).

РЕЄСТРАЦІЯ

Для участі в круглому столі в якості дискутанта чи ключового спікера та з метою резервування місця в залі просимо потенційних учасників зареєструватись на захід, відправивши відповідний запит відповідного змісту на електронну скриньку edutrends.info@gmail.com (з поміткою в темі листа “Участь у круглому столі” чи “Пропозиція виступу на круглому столі”).

Для осіб, які вже зареєстровані на участь у конференції, додаткова реєстрація не потрібна!

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА!

МІСЦЕ та ЧАС

Місце події – КНЕУ імені Вадима Гетьмана (головний корпус, проспект Перемоги, 54/1, Київ), аудиторія 263

Дата – 21 квітня (п’ятниця). Початок – 14:00 год, завершення – 16:00 год. Початок реєстрації – 13:30 год

Читати

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share