Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Кримські реалії: на святкування дня РФ зганяють бюджетників

Обов’язкової присутності на заходах з нагоди святкування дня РФ у понеділок, 12 червня, вимагають чиновники окупаційної російської “влади” Криму від працівників бюджетних установ Сімферополя. Про це повідомляє кореспондент “Крим.Реалії”.

Там влаштовуватимуть флешмоби, майстер-класи з розпису матрьошок, шоу живих статуй, ходу. Також концерт на площі Леніна за участю творчих колективів.

За словами співробітника однієї з установ освітньої сфери, адміністрація закладу підписала наказ про обов’язкову участь працівників у ході центром міста та присутність на площі Леніна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Москві затримали опозиціонера Навального

Співробітників установи обурило те, що надбавка до зарплати за роботу в святковий день, як це передбачає трудове законодавство сусідньої Росії, врахована не буде.

12 червня у відзначення дня РФ росіяни вийшли на антикорупційні мітинги. Силовики традиційно затримують учасників акцій протесту.

12 червня в кількох десятках міст Росії заплановані акції проти корупції. Мітинги вже відбулися на Далекому Сході і в Сибіру. У Москві влада узгодила мітинг на просп. Сахарова, однак організаторам через тиск влади не вдалося домовитися з підрядниками про встановлення сцени. Навальний заявив, що акцію перенесли на Тверську вулицю.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share