Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Корів засмоктало в асфальтній масі закритого заводу

У місті Калинівка Вінниччини 2 корови потрапили у відстійники колишнього асфальтного заводу.

Це сталося підвечір, коли їхній господар гнав з пасовища. Худоба подумала, що блищить вода і поспішила напитись. Втім, їх миттєво засмоктала асфальтна маса.

“Подзвонив чоловік. Кричить, що корови топляться в бітумі. Ми розуміли, що машиною туди не заїдемо. Поїхали туди, бо там хащі, дерева заросли. Корів не могли нічим зачепити аби потягнути. Вирішили кликати на допомогу людей, які працювали неподалік. Корів зачепили за роги і 15 чоловік почали їх тягнути. За хвилин 20 вправились”, – говорить Gazeta.ua інспектор ДСНС у Калинівському районі Наталія Бурячок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 53 людини потонули за тиждень

Знеможені корови, обмащені бітумом, ледь стали на ноги і їх господарі повели додому.

“Якби не рятувальники і населення, худоба могла б там загинути. Своїми силами вона не змогла б вилізти. Там дуже сильна в’язкість. Корів би засмоктувало далі. Господарі не могли нам надякуватись. Як-не-як, це була б велика втрата для них. Зараз хороша хорова коштує 20 тисяч гривень. Власниця бідна стояла плакала. Ледь її заспокоїли, а тим часом її син активно допомагав рятувальникам”, – додає Наталія Бурячок.

У Харкові з пральної машини витягнули 7-річного Володимира. Він грав разом зі своєю сестрою у хованки. Сестра попросила братика залізти у барабан пральної машини, щоб його важче було знайти.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share