Команда ЧНУ перемогла на турнірі Міжнародної авіаційної федерації

fai

Команда Чорноморського національного університету ім. Петра Могили перемогла на інноваційному турнірі «Best device for FAI» в Noosphere Engineering School.

Учасникам конкурсу, який пройшов у Дніпрі, потрібно було розробити і представити пристрій для Міжнародної авіаційної федерації (FAI).

Винахід представників вишу будуть використовувати у змаганнях iз повітроплавання. Переможці отримали грошову винагороду та можливість втілити у життя серію винаходів.

Нагадаємо, раніше проект університету переміг у конкурсі стартапів Vernadsky challenge. Команда вишу презентувала проект інтерактивних кубиків для дітей «Cubomania».

Фото: facebook.com/NoosphereEngineering

Реклама

The post Команда ЧНУ перемогла на турнірі Міжнародної авіаційної федерації appeared first on Студвей.