Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Коли виросту – стану солдатом, як мама, – щемлива історія 5-річного хлопчика

5-річний син Тимофій, мама якого Катерина Носкова загинула за цілісність України у зоні АТО, довів мережу своєю історією до сліз.
Історію хлопчика опублікувала журналістка Віолетта Кіртока на сторінці спільноти “Народний герой України” у Facebook.
Як відомо, з лютого 2015 року Катерина Носкова служила зв’язківцем у 17-му батальйоні 57-ої бригади у зоні АТО. А 16 серпня того ж року жінка потрапила під обстріл бойовиків біля Горлівки, де вона витягнула з-під завалів трьох поранених побратимів, але отримала смертельні травми.
Катерину Носкову посмертно відзначили недержавною нагородою “Народний герой України”, яку вручили її сину Тимофію.
“За порадою психологів бабуся, матір Катерини, сказала малюкові, що його мама тепер на зірочці. Дуже часто тепер, виходячи на поріг будинку у Знам’янці, хлопчик піднімає голову в небо і каже: “Я бачу маму!” Зовсім недавно він сам зрозумів, що мама померла. На кладовищі, на могилі Каті, дитина вимовляє: “Коли я виросту, теж стану солдатом”. Ніна Іванівна, бабуся, на це відповідає: “Синочку, війна вже тоді закінчиться, не треба буде тобі воювати”. “Я все одно буду солдатом”, – розповідає журналістка історію хлопчика.

Допис дуже зачепив користувачів соцмереж, які висловлюють під дописом свої співчуття.
Читаю і плачу, щастя тобі, дитино – пише Ольга Вакуленко.
“Які дорослі очі у дитини. Нічим не можна втішити дитину, коли поруч ніколи не буде мами. Синок, пишайся своєю мамою. Вона віддала життя за тебе і Україну! А ти рости швидше і все, що не встигла мама, доведи до кінця”, – прокоментувала історію Ірина Омельченко.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share