КНУ ім. Т.Шевченка оголосив конкурс на дизайн тістечка

cupcakes

Київський національний університет імені Тараса Шевченка спільно з Центром інформації та документації НАТО в Україні, що святкує свій 20-річний ювілей, оголосили про початок конкурсу #NATOcake.

Взяти участь у конкурсі на дизайн святкового тістечка можуть українські студенти та аспіранти. Головний приз – поїздка до штаб-квартири НАТО у Бельгії. Вона надається Центром інформації та документації НАТО.

Свої ідеї можна надсилати до 9 травня 2017 року. Результати оголосять 14 травня 2017 року. З умовами участі та деталями конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, взимку у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника відкрили сучасну наукову лабораторію у рамках наукової програми НАТО «Наука заради миру та безпеки».

Фото: pexels.com

Реклама

The post КНУ ім. Т.Шевченка оголосив конкурс на дизайн тістечка appeared first on Студвей.

Читати