Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Кличко запросив аналітика The Economist у Київ

Мер Києва Віталій Кличко запросив до столиці України провідного аналітика видання The Economist та пообіцяв йому особисту екскурсію містом.

Про це йдеться в листі мера від 25 серпня панові Джону Коупстейку (Jon Copestake), оприлюдненому в Твіттері Посольства України у Великій Британії.

“На жаль, у мене склалося враження, що ви ніколи не були в нашому надзвичайному європейському місті, яке щорічно проводить численні міжнародні події найвищого рівня як то два пісенні конкурси “Євробачення” (2005 і 2017 рік), Чемпіонат Європи з футболу-2012, багато міжнародних та європейських спортивних чемпіонати, не кажучи вже про мільйони туристів, які відвідують Київ щороку”, йдеться в листі Кличка.

Він додав, що “дуже поважає видання і завжди читає його з великим задоволенням, оскільки цікаві статті та аналітика – це безцінне джерело інформації”.

“У зв’язку з цим, шановний пане Коупстейк, я хотів би запросити вас відвідати наше прекрасне історичне і європейське місто в будь-який зручний для вас час. Якщо ви приймете мою пропозицію, я особисто і з великим задоволенням влаштую вам екскурсію по нашому місту”, підкреслив мер Києва.

.@Vitaliy_Klychko promises 2 personally give a tour to @TheEIU in invitation to visit Kyiv-1 of world’s best cities,ranking well above 131st pic.twitter.com/z1bcRurnSs

Ukraine’s Emb. to UK (@UkrEmbLondon) 31 серпня 2017 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посол Великої Британії відреагувала на деградацію Києва в рейтингу комфортності міст

Київ опинився у десятці найменш комфортних для життя міст. Зі 140 проаналізованих міст столиця України опинилася на 131-му місці.

Дослідження проводили експерти аналітичного підрозділу журналу The Economist The Economist Intelligence Unit. Вони оцінювали міста за такими головними параметрами, як стабільність, охорона здоров’я, культура, довкілля, освіта й інфраструктура. Загалом місто могло набрати максимум 100 балів. Київ отримав 47,8 бала.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share