Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

“КиївПрайд-2017”: у столиці пройде ЛГБТ-марш

Марш “КиївПрайд-2017”, який проведуть 18 червня в центрі столиці, охоронятиме столична Нацполіція.

Про це на прес-конференції повідомила директор громадської організації “КиївПрайд” Руслана Панухнік, пише “Інтерфакс-Україна”.

“Ми всіх чекатимемо о 9 ранку 18 червня на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Володимирської. Цього року маршрут “КиївПрайд” збільшили до більш ніж одного кілометра. Ми провели кілька зустрічей з Національною поліцією, з Київською міською державною адміністрацією, погодили всі деталі по забезпеченню громадського порядку та гарантування безпеки учасників маршу”, повідомила Панухник.

Громадський порядок забезпечуватимуть 6 тис. правоохоронців та близько 50 волонтерів безпеки.

“КиївПрайд” це правозахисна акція, тож в ній візьмуть участь і люди з гетеросексуальною орієнтацією, повідомив один з організаторів маршу Зорян Кісь.

Публічний простір українських міст належить всім в однаковій мірі. Кожен і кожна мають право вільно декларувати свої вимоги в публічному просторі будь-яким законним способом. Спроби диктувати, які публічні акції є прийнятними, а які ні, ведуть наше суспільство у глухий кут”, -написано в декларації “КиївПрайд-2017”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві провели парад джек-рассел-тер’єрів

1,5 тис. людей взяли участь у Марші рівності, що пройшов торік у червні у Києві. В оточенні поліції учасники пройшлись колоною від парку Тараса Шевченка до пл. Льва Толстого. Парк оточили зі всіх сторін автобусами та пропускними пунктами. До середини пускали тільки з паспортом. Обшукували присутніх.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share