Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

“КиївПрайд-2017” охоронятимуть шість тисяч правоохоронців

Організатори маршу “КиївПрайд-2017” розраховують на допомогу з боку правоохоронних органів щодо забезпечення громадського порядку та безпеки учасників та учасниць заходу, який відбудеться 18 червня в центрі Києва.
Про це пише “Інтерфакс-Україна”.
“Ми всіх будемо чекати о 9 ранку в неділю (18 червня – 24) на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Володимирської. Цього року маршрут “КиївПрайд” був збільшений до більш ніж одного кілометра. Ми провели кілька зустрічей з Національною поліцією, з Київською міською державною адміністрацією, погодили всі деталі по забезпечення громадського порядку та гарантування безпеки учасників маршу”, – повідомила директорка громадської організації “КиївПрайд” Руслана Панухник.
Вона зауважила, що громадський порядок під час заходу забезпечуватимуть шість тисяч правоохоронців та близько 50 волонтерів безпеки.
За підрахунками організаторів, марш збере близько п’яти тисяч учасників. Вони пройдуть по вулицям Володимирській та Льва Толстого до площі Льва Толстого і станції метро “Площа Льва Толстого”.

Один з організаторів маршу Зорян Кісь наголосив, що “КиївПрайд” – це, перш за все, правозахисна акція, тож в ній братимуть участь не тільки представники ЛГБТ-спільноти, але і люди з гетеросексуальною орієнтацією.
Публічний простір українських міст належить всім в однаковій мірі. Кожен і кожна мають право вільно декларувати свої вимоги в публічному просторі будь-яким законним способом. Спроби диктувати, які публічні акції є прийнятними, а які ні, ведуть наше суспільство у глухий кут, – зазначається в декларації “КиївПрайд-2017”.
Кісь також прибічників інших поглядів не влаштовувати 18 червня провокацій.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share