Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Киянину на Ревуцького у Києві пошкодили очі, коли той збирав підписи за еко-заправку

Місцевого мешканця Олександра Величка, який виступав за побудову на Ревуцького, 8 еко-заправки, частково лишили зору противники зведення АЗС.

Про це на сторінці у Фейсбук написав Павло Тихий, повідомляє “Обозреватель”.

За даними Тихого, на Величка напав голова одного з ОСББ , який направив йому в очі газовий балончик під час словесної перепалки.

“Одному місцевих мешканців, Олександру Величку, який виступав за еко-заправку на вул. Ревуцького, активісти противники АЗС пошкодили очі, коли той збирав підписи за завершення будівництва. Олександр частково втратив зір у нього хімічний опік обох очей”, – написав Тихий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Склади під Києвом не можуть погасити

Блогер додав, що суперечка розпочалась через те, що частина місцевих мешканців збирала підписи за закінчення будівництва еко-заправки, деякі активісти вирішили вигнати їх з Ревуцького.

“Спочатку противники заправки просто кричали і погрожували. Напад на Олександра, який нічого протизаконного не робив просто збирав підписи, перейшов усі межі”, написав активіст.

За його словами, постраждалий написав заяву в поліцію.

“Злочинцю не уникнути кримінальної відповідальності. Вимагаємо справедливого розслідування інциденту і покарання винного у нападі на активіста”, підсумував Тихий.

Як відомо, на Ревуцького учора активісти, що виступають проти еко-заправки, напали місцевих мешканців, які збирали підписи за завершення будівництва заправки.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share