Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Каструля літнього супу подорожчала на 10 гривень – експерт

Каструля окрошки подорожчала на 10 гривень за рік. Причина подорожчання холодного страви – в овочах, картоплі і кефірі.

Про це розповів аналітик Української аграрної конфедерації Дмитро Дейна, передає Сегодня.

“За рік окрошка виросла в ціні на 18,33%. Трилітрова каструля, яка в 2016 році обходилася трохи більше ніж в 50 гривень, зараз коштує майже 60. В першу чергу подорожчання позначилося на овочах: огірках, картоплі і кропі. Це пов’язано з невеликими обсягами торішнього врожаю і його якістю. Також за рік відчутно подорожчали і молокопродукти, що входять до складу окрошки – сметана та кефір. Причини – складна ситуація в тваринництві, скорочення держпідтримки галузі, зниження виробництва молочної продукції в країні і зростання світових цін”, – каже Дейна.

Незначно подорожчала курятина. Ціни на яйця, навпаки, впали на 20,5%. Вартість інших складових страви залишилася відносно стабільною, коливаючись у межах 3%.

За словами експерта, найближчим часом варто очікувати зниження вартості приготування холодного супу за рахунок різкого падіння цін на овочі в зв’язку з сезонним зростанням їх пропозиції на ринках. Але очікується повільний ріст цін на молочні продукти та яйця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни за місяць: найбільше подорожчали фрукти й овочі

За оцінкою директора Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексія Дорошенко, десяток яєць може подорожчати до липня на 2-3 грн, що збільшить вартість 3 літрів окрошки на 1-1,2 грн. Зате подешевшали втричі огірки, картопля та інші зелені інгредієнти зменшать вартість страви приблизно на 10 грн.

На 43% у травні підняли ціни на овочі борщового набору капусту, картоплю, моркву, буряк та цибулю. Це зростання є типовим через фактору сезонності. Несприятливі погодні умови в травні також сприяли зростанню цін на овочі і фрукти.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share