Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Зі “святого місця Путіна” виселяють місцеве населення

З острова Валаам, куди Путін їздить молитися, виселяють його мешканців.

Про це повідомляє “Дождь”.

“11 липня для Валаама ж головний день в році день валаамських святих Германа і Сергія. У ці дні на острів щороку приїжджає Володимир Путін. Як правило, неофіційно. Тут Путіна якщо ледве не благословляють на президентство, то вже точно словом Божим допомагають вирішувати долю держави. Навіть свою першу відпустку 2001 року Путін провів тут, в оточенні монахів”, йдеться в повідомленні.

2005 року Путін провів зустріч з колишнім мером Валаама Сергієм Григор’євим. Журналісти зазначають, що тодішня розмова хоч була корткою, але фатальною. Сьогодні Григор’єв із дружиною має “тулитися” на материковій Росії. Як і решта місцевих з Валаама.

“Я так думаю, він порадився з колегами, і почалося просто через півроку мене почали тягати по судах. Мене теж виселили, депортували до іншого населеного пункту, зараз ця справа у Верховному суді”, розповів Григор’єв.

До 1989 року монастир на Валаамі був покинутий, але тоді на острів ступили 4 ченці, почалося відновлення Валааму. А на початку 2000-х світська та церковна влада РФ вирішила зачистити острів від місцевого населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Атеїстам тюрми?”: Познер поставив гостре запитання Путіну

“Я з повною впевненістю можу сказати, що рішення стосовно нашого житла стало не законодавство, а доручення президента. Наговорив років на 15”, вважає Григор’єв.

Формально Путін доручив дати остров’янам упорядковане житло. Але в реальності жителів острова виселяють з Валаама до промзони.

Минулого тижня журналісти помітили президента Росії Володимира Путіна у компанії невідомої жінки під час його візиту на острів Валаам до Спасо-Преображенського монастиря.

Путін під’їхав до монастиря на машині, вийшов з авто та відчинив задні двері. У цей момент в машині видно жіночу руку, яка вказала пальцем у бік. Після чого Путін закрив двері та пішов до монастиря сам, де на нього уже чекав патріарх.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share