Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Зірка YouTube втрапила в сексуальний скандал

Блогер і музичний виконавець з Чикаго, США, Остін Джонс заарештований за схиляння своїх неповнолітніх шанувальниць до виготовлення порнографії, пише USA Today.

24-річний співак листувався як мінімум з двома 14-річними прихильницями в Facebook і просив їх надіслати йому секс-відео. Одна з дівчат стверджує, що молодий чоловік закликав довести свою любов до нього і оголитися. Всього вона вислала улюбленому виконавцю 25 відео, в тому числі 8 з оголеними геніталіями. Інша неповнолітня шанувальниця творчості Джонса відправила йому 15 подібних відео.

У ФБР стверджують, що обидві дівчини попереджали блогера про те, що їм тільки 14. Сам виконавець запевняє, що ніколи не просив надсилати йому секс-ролики, а в листуванні йшлося про відео з тверкінгу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 секс-скандалів, які вразили Стародавній світ

USA Today наводить витяги з скандального листування Джонса з прихильницями, згідно з якими співак дійсно просив їх демонструвати статеві органи і адресував їм непристойні фрази. Після арешту блогер зізнався, що відео приносили йому сексуальне задоволення.

За кожен епізод Джонсу загрожує до 15 років в’язниці. Джонс не вперше опиняється в центрі скандалу з малолітніми. У травні 2015 року його звинуватили в тому, що він збрехав про свій вік, щоб отримати від неповнолітньої фанатки відео з тверком.

Джонс став блогером в 2007 році. Він прославився завдяки переспіву композицій відомих груп. У нього більше півмільйона підписників на YouTube. Його ролики в сукупності зібрали понад 24 мільйонів переглядів.

У 1894 році Рут Смітерс, кохана дружина преподобного Смітерса із Методистської церкви, опублікувала кілька порад про те, як тендітній жінці вижити у страшному світі огидного і шалено дратуючого сексу, який так люблять грубі чоловіки.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share