Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Зірка “Татусевих дочок” дочок незаконно відвідала Крим і планує виступити в Одесі

В Одесі представники націоналістичної партії “Свобода” просять СБУ та Держприкордонслужбу відреагувати на виступ відомої уродженки міста, що наразі є громадянкою Росії, Нонни Гришаєвої.
Про це Одеська міська організація “Свобода” написала на своїй сторінці у Facebook.
Зазначається, що Гришаєва є головною зіркою вистави “Варшавська мелодія”, фіанльний показ якої анонсовано на 21 липня в Одеському театрі юного глядача імені Юрія Олеші, що на вулиці Грецькій, 58.
Відома актриса (уродженка Одеси та зараз громадянка РФ) Нонна Гришаєва влітку 2016 року порушила порядок перетину державного кордону України, заїхавши на територію окупованого Криму з території РФ. В Криму відвідала дитячий табір “Артек”, в якому взяла участь у відкритті фестивалю дитячих фільмів. Наразі перебуває в базі осіб сайту “Миротворець”, – зауважили націоналісти.
Відтак, представники “Свободи” скерували звернення на ім’я голови СБУ та голови Державної прикордонної служби з вимогою відреагувати на “розрекламований візит до України, зокрема в Одесу, громадянки Росії” Нонни Гришаєвої.
Афіша вистави за участю Гришаєвої в Одесі
“У зв’язку з цим сподіваємось на державницьку позицію відповідних структур України, які мають вжити заходів що передбачені чинним законодавством України”, – додає прес-служба Одеського осередку політсили.
Вистава “Варшавська мелодія”, головну роль (Гелі) в якій виконує Гришаєва, йде в одеському ТЮГу з вересня 2012 року. Актриса також є і її продюсером.
До слова, Гришаєва сама влітку 2015 року розмістила на своїй сторінці в Instagram світлини з відпустки у Криму. Тоді, після зйомок в рідному місті (в серіалі “Метод Полякової”) вона разом з чоловіком – актором Олександром Нестеровим – вирушила на дитячий кінофестиваль в окупований “Артек”.
Нонна Гришаєва з іншою одеситкою Евеліною Бльоданс в окупованому Криму

Підкреслимо, що Гришаєва є відомою більшості завдяки ролі в серіалі “Татусеві дочки”.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share