Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

З’явилися подробиці зустрічі Порошенка та Тіллерсона

Увечері 20 червня Президент України Петро Порошенко в рамках робочу візиту до США провів зустріч з Державним секретарем країни Рексом Тіллерсоном.
Як підкреслює прес-служба українського гаранта, сторони скоординували позиції щодо припинення російської агресії на Донбасі та повернення Криму.
Зокрема, Порошенко представив пропозиції щодо більш активного залучення США до мирного процесу на Донбасі.
“Під час зустрічі було домовлено продовжити консультації з метою вироблення спільних кроків. Президент України та Держсекретар США обговорили питання звільнення українських заручників та погодились, що це питання має бути вирішено у максимально швидкий спосіб”, – зазначали у канцелярії українського гаранта.
Тіллерсон своєю чергою підтвердив готовність США сприяти мирному врегулюванню ситуації на Донбасі, а також підтвердив збереження санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Держсекретарем США Рексом Тілерсоном
“Сторони також обговорили шляхи надання оборонної зброї для України, шляхи посилення інвестиційного та торговельно-економічного співробітництва України та США, шляхи інституціоналізації двосторонньої співпраці у безпековій сфері”, – наголосили у прес-службі Порошенка.
Додамо, український президент запросив американського держсекретаря здійснити зустрічний візит до України.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share