Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

З’явився рейтинг найпопулярніших електромобілів в Україні у 2017 році

За перші п’ять місяців 2017 року в Україні зареєстровано близько тисячі електромобілів, що втричі більше, ніж за такий же період-2016.
Більшість українських автомобілістів надає перевагу вживаним електрокарам, тому кількість нових авто складає лише 18%.
А загальний рейтинг найпопулярніших електрокарів в Україні в 2017 році, як повідомляє Cardiagram, виглядає так:
1. Nissan Leaf Перше місце з величезним відривом! Продажі Nissan Leaf становлять 85% від усіх електромобілів в Україні. Варто додати, що нова модель Nissan Leaf може витримати близько 250 км без підзарядки. Проте найпопулярніший електрокар в Україні можна знайти лише на автобазарах, бо офіційно він ще не представлений.
2. Ford Focus Electric На повністю зарядженій батареї електричний Ford Focus може проїхати до 185 км. Електрокар також офіційно не представлений в Україні. Його можна знайти на популярних автомобільних ринках або ж у автодилерів.
3. BMW i3 Німецький електрокар має певну перевагу – авто можна обрати з маленьким двигуном внутрішнього згорання, що працює як генератор для підзарядки батареї. Таким чином BMW i3 зможе проїхати близько 185 км. На українському авторинку BMW i3 представлена офіційно. Цьогоріч компанія BMW вже продала в Україні 24 таких електромобіля.
4. Tesla Model S Ця модель може проїхати більше 500 км без підзарядки. В Україні такий електрокар офіційно не представлений. Однак його можна знайти не зовсім законним шляхом. У 2017 році українці придбали 24 авто Tesla Model S – стільки ж, як і BMW.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share