Зручні й безпечні москітні сітки служать 15 років

 Раніше марлю на двері та вікна чіпляли й мухи не летіли. Та наскільки ж її вистачало? Потім стало модно тюль розпускати. Кращу та новішу на вікна, а стару від мух на двері. Нині всіляких засобів від мошкарні повно. Різні аерозолі та рідини не люблю. Липка стрічка не допомагає. А я чула про москітну сітку на магнітах. Сама розсувається, як проходиш через неї. Хочу таку замовити. Зручно й безпечно, каже 68-річна Галина Даниленко з Черкас.

Москітну сітку на магнітах кріплять на дверний отвір за допомогою двосторонньої липкої стрічки чи кнопок-гвіздків. Повністю прилягає до поверхні. Посередині має магніти влаштовані в сітку. Коли хтось проходить, сітка сама розкривається й закривається.

Надійно захищає від комарів, мух, ос. А також від тополиного пуху, дрібного сміття та пилу. Гарно виглядає і служить довше за штори. Її роблять зі скловолокна і вкривають пластиком. Така не ламається під сонячними променями. Якщо забрудниться комахами чи брудом, її можна зняти й помити. Від цього не втрачає властивості. Служить москітна сітка не менш як 15 років.

 Консультант сказав, є на будь-який смак і колір. Під будь-який дизайн. Коштує 170 гривень. Хочу зелену під шпалери. Щоб розсувалася й засувалася, коли заходитиму. І не колихалася від протягу. Бо за тюлем мухи пруть. Особливо, коли якусь щілину ненароком залишиш. А як онуки приїжджають, постійно кажу їм, щоб двері закривали. Бо мух і комарів понапускають повну хату.

 Раніше рятував бальзам “Зірочка” чи “Гвоздичка”. Намажеш ноги і ніякі комарі не кусають, кліщі не чіпляються. Дешево й сердито. А зараз не бачу його у продажу. То я придбала евкаліптову олію. Комарі втікають, коли чують запах м’яти, лаванди, евкаліпту чи гвоздики. Не терплять запаху камфори.