“Знову очі з неба” – загинув 29-річний боєць

10 червня поблизу села Кримське Новоайдарського району Луганської області загинув 29-річний Ілля Кириченко. Служив стрільцем, помічником гранатометника у 93-ї бригаді.

“Приблизно о 21:30, солдат Ілля Кириченко піднявся до брустверу, аби оглянути периметр. Пролунав вибух терористи зненацька розпочали мінометний обстріл. Бронежилет і шолом на цей раз не допомогли солдат отримав поранення, несумісне з життям”, – йдеться у повідомленні бригади у Facebook.

Ілля родом з міста Жовті Води Дніпропетровської області. За освітою був фізиком.

“Знову очі з неба”, – написала в мережі Наталя Лютікова.