Знищать шкільні підручники на кримсько-татарській мові з символікою України

Близько тисячі підручників для дітей кримськотатарською мовою окупаційна влада Криму має намір знищити.

Так вирішили через українську символіку, яка є у книгах. Про це у Facebook написав член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

“За наявною інформацією від достовірного джерела дані книги: К’иримтатар тили, 1синиф ичюн дерслік (підручник для 1-го класу, Кримськотатарська мова) – 113 примірників, Праці НДЦ КІПУ -235 примірників, Музика – 1-3 синифлар ичюн дерслік (підручник для 1-3 класів, Музика) – 660 примірників окупаційна влада прийняла рішення утилізувати в макулатуру”, – говорить Барієв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Криму діти перетворюються на складову російської пропаганди – правозахисник

З чонгарської телекомунікаційної вежі на територію окупованого Криму в тестовому режимі розпочали трансляцію українських телеканалів. У тестовому режимі включене цифрове телебачення