ЗМІ сповістили перше ім’я жертви теракту у Барселоні

Однією з жертв терористів у Барселоні став 35-річний італієць, батько двох дітей Бруно Гулотта.
Увечері, 17 серпня, в іспанській Барселоні фургон наїхав на пішоходів. Поліція кваліфікувала інцидент як теракт.
Офіційно підтвердили, що внаслідок трагедії загинули щонайменше 13 людей, серед яких 5 дітей, ще понад 100 людей отримали поранення. В результаті теракту постраждали громадяни щонайменше 18 держав.
Як повідомляє Sky News, до Каталонії чоловік приїхав разом із сім’єю. У момент нападу його дружина Мартіна тримала на руках однорічну дочку і встигла відштовхнути п’ятирічного сина зі шляху мікроавтобуса терористів.
Сім’я жила у містечку Леньяно неподалік Мілану. Бруно працював менеджером з маркетингу та продажів компанії Tom’s Hardware.