Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

ЗМІ показали, куди пішли мільйони партії Порошенка (інфографіка)

У першому кварталі 2017 року Блок Петра Порошенка “Солідарність” отримав понад 28 млн грн з державного бюджету в рамках фінансування своєї статутної діяльності.

Про це повідомляє “Главком”.

Крім того партія отримала трохи більше 25 тис. грн, переказаних з осередків у регіонах, а також 10 грн від фізичної особи.

Протягом перших трьох місяців цього року БПП витратили понад 22 млн грн, отриманих із державного бюджету, та 680 грн із власних коштів.

Найбільше потягнуло утримання партійних осередків понад 15,6 млн грн. При цьому, в “Солідарності” є свої міста-“мільйонники”: Київ (1 млн 787 тис. грн), Харків (1 млн 342 тис. грн) та Вінниця (1 млн 19 тис. грн).

Газета коштувала партії майже півтора мільйона гривень.

Серед інших витрат – 280 тис. грн на перельоти й готелі, 111 тис. на послуги зв’язку та близько 160 тис. за комуналку.

Окремою статтею видатків партії є утримання секретаріату: на 33 працівники було витрачено понад 1 млн 600 тис. грн. Середня заробітна плата працівника “Солідарності” становить 12 тис. 100 грн. Що, наприклад, у 2,3 разу більше оплати роботи в “Батьківщині” Юлії Тимошенко.

Також помітна тенденція збільшення кількості працівників “Солідарності” в регіонах.

Якщо на кінець 2017 року штат БПП по Україні налічував 306 працівників та сім обласних осередків, які не показали жодного працівника, то в 2017 році працівників стало 558, а єдиним обласним осередком, який начебто працює без жодної штатної одиниці, залишилась рівненська організація.

“Таким чином, Блок Петра Порошенка починає 2017 рік доволі по-різному: враховуючи чималі бюджетні “вливання”, партія почала показувати значно більше своїх витрат, зокрема, на газету і працівників. Проте, з іншого боку, окремі транзакцій БПП викликають запитання. І хоча законодавство досі не містить норми, що окреслила б коло того, що саме входить в поняття “статутної діяльності”, розумний фінансовий менеджмент ніхто не скасовував”, – резюмує експерт Центру “Ейдос” Катерина Давиденко.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share