Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

ЗМІ назвали нардепів, з яких зніматимуть недоторканність

На сьогоднішній день Генеральна прокуратура і Спеціалізована антикорупційна прокуратура плідно працюють над новим списком нардепів, з яких можуть зняти недоторканність.

Про це пише “Апостроф” посилаючись на джерело в ГПУ.

Зараз в цьому списку імена 40 депутатів з різних фракцій, в діяннях яких попередньо проглядаються ті чи інші правопорушення. Так, в планах ГПУ і САП – подати до Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи ВРУ хоча б 10 подань.

“Серед відомих прізвищ у списку є Сергій Лещенко (“Блок Петра Порошенко”), Віктор Чумак (позафракційний), Наталія Королевська (“Опозиційний блок”), Ігор Мосійчук ( Радикальна партія Олега Ляшка), В’ячеслав Богуслаєв (“Воля народу”), Андрій Лозовий ( Радикальна партія Олега Ляшка), Микола Скорик ( “Опозиційний блок”). Чи будуть на них подання, поки невідомо, Генпрокуратура збирає докази”, – розповів співрозмовник.

Крім того, в список знову потрапив Максим Поляков ( “Народний фронт”), за яким готують повторне подання про надання згоди парламенту на арешт, враховуючи, що Поляков ігнорує рішення суду про носіння електронного браслета. Також в ГПУ виявила новий факт про незаконне збагачення нардепа, що може призвести не до повторного, а вже до нового подання.

Віктор Чумак, у справі якого ГПУ збирає докази, не виключив, що може потрапити в “десятку”. При цьому він проти зняття недоторканності з себе виступати не буде.

Також джерело повідомило, що за Мосійчуку і Полякову подання будуть з ймовірністю 99,9%.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share