Злочинці зв’язали дітей та винесли мільйони з будинку топ-менеджера

11 червня в Голосіївському районі Києва четверо злочинців вдерлися в триповерховий особняк одного з керівників українського представництва міжнародного холдингу, штаб-квартира якого розташована в швейцарському Цюріху.

Злочинці в камуфляжі і масках за допомогою драбини перелізли через паркан, закрили камери відеоспостереження і проникли в котедж. На другому поверсі будинку в цей час перебували двоє дітей, яких злочинці зв’язали клейкою стрічкою. Про це пише “Обозреватель” з посиланням на власні джерела.