Зелені жетони в столичному метро виводять із обігу: Де їх можна обміняти на нові

У Києві залишилося 10 днів, коли в підземці можна використовувати зелений жетон на турнікетах на кожній станції.

Потім в обігу будуть тільки сині жетони, попереджають у метрополітені.

“Однак, з 1 по 31 серпня зелені жетони можна буде ще обміняти пропорційно або з доплатою в сервісних центрах на 4 станціях Майдан Незалежності, Дорогожичі, Дарниця і Політехнічний інститут”, йдеться в повідомленні.

З 1 вересня жетони старого зразка обміну не підлягають і їх вартість не компенсується.

Жетони, придбані до моменту зміни тарифу, будуть дійсні лише до 31 липня. Аналогічні правила будуть дійсні щодо разових проїзних квитків на наземні види комунального транспорту.

У столичному метро будуть користуватися старими запасами жетонів блакитного кольору. Це пов’язано з тим, що вони виводять з обороту, тому нові більше не будуть закуповуватися.