За три дні загинули шестеро бійців

За три дні в зоні бойових дій загинули шестеро українських військових. 10 отримали поранення й один бойову травму.

Старший солдат 30-річний В’ячеслав Іванушкін із Кривого Рогу загинув поблизу Мар’їнки на Донеччині. З листопада 2016-го служив за контрактом у 46-му батальйоні спецпризначення «Донбас». Був старший навідник протитанкового взводу. До війни працював зварювальником. Залишилися дружина та 7-річний син.

Володимира Зейлика з міста Пустомити на Львівщині застрелив ворожий снайпер під Мар’їнкою. Три тижні тому відсвяткував 21-річчя. Служив за контрактом із 31 жовтня 2014-го. Був водієм в окремому батальйоні спецпризначення «Донбас». Залишилися батьки та молодший брат.

28-річний Арсен Максименко з міста Бурштин на Івано-Франківщині загинув 7 серпня в зоні АТО на Донеччині. Подробиці поки що невідомі. Служив за контрактом у 14-й бригаді ЗСУ.

 Світлий, добрий і щирий був, каже побратим Михайло. Торік разом відвідали дитячий будинок у рідному Бурштині. В останню путь проводжали сестра й племінники. Мати померла недавно.

21-річний Костянтин Рома з села Козельщина Полтавської області загинув під час обстрілу під містом Водяне на Луганщині 8 серпня. Отримав смертельне кульове поранення в живіт. Служив у 9-му батальйоні «Вінниця» 59-ї бригади ЗСУ з лютого ­2017-го. Розлучений. Залишилися мати, сестра й син.

Імена двох воїнів, які загинули вранці 8 серпня, ще невідомі. О четвертій ранку біля Мар’їнки бойовики почали обстрілювати позиції ЗСУ. Українські військові дали їм відповідь. Під час бою озброєння вийшло з ладу й вибухнуло. Двоє солдатів загинули на місці, а п’ятеро отримали поранення.