Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Заява ВОСТ “ВОЛЯ” та Профспілки “ВОЛЯ” щодо сміттєвої блокади Львова

ВОСТ “ВОЛЯ” (ВОСТ) та Профспілка “ВОЛЯ”, як профспілкові організації, які ведуть свій родовід зі Львова і центральний офіс яких знаходиться у Львові, надзвичайно стурбовані ситуацією з блокадою вивезення сміття зі Львова.
Незабаром санітарно – епідеміологічний стан у Львові може досягти критичної межі і негативно впливати на здоров’я та добробут львів’ян, серед яких є чимало членів наших профспілок.
Для ВОСТ “ВОЛЯ” (ВОСТ) та Профспілки “ВОЛЯ” є очевидним, що центральна влада у Києві розв’язала “сміттєву війну” проти Львова та його керівництва, штучно блокуючи вивезення сміття з міста.
Мета таких дій центральної влади одна – політична: принизити та дискредитувати Львів, який є символом свободи та демократії, духовною та культурною столицею України, принизити львів’ян, дискредитувати міську владу, і поставити на чолі Львова “свою людину”.
Заяви представників можновладців, серед яких, на жаль, є й народний депутат від Львова Оксана Юринець, про добровільну відставку законно обраного вже втричі переважною більшістю мешканців Львова міського голови Львова Андрія Садового є ще одним підтвердженням цього.
Дії центральної влади також призводять до погіршення соціально – економічної ситуації для Львова та львів’ян. Адже кошти, які спрямовуються з міської скарбниці на пошук майданчиків для вивезення сміття та його транспортування, могли б бути використані на різні корисні для львів’ян справи: створення нових та покращення існуючих робочих місць, допомогу воїнам АТО та їх сім’ям, покращення транспортної інфраструктури міста, тощо.
Враховуючи вищевикладене ВОСТ “ВОЛЯ” (ВОСТ) та Профспілка “ВОЛЯ”:
· Вимагають від центральної влади в Києві і особисто від президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана зняти сміттєву блокаду Львова і сприяти вивезенню твердих побутових відходів на наявні сміттєві полігони;
· Закликають місцеві громади Львівщини та інших областей Галичини надавати свої сміттєві полігони (майданчики) для вивезення сміття зі Львова;
· Закликають всіх львів’ян не піддаватись на неправдиву, часто провокаційну, інформацію центральної влади щодо ситуації з вивезенням сміття у Львові та підтримувати законно обраного міського голову Львова в його діях на вирішення сміттєвої кризи та у побудові заводу з утилізації сміття;
· Підтримують та солідарні з акцією протесту (голодування) проти сміттєвої блокади Львова, яку проводять під адміністрацією президента України львів’янин, народний депутат України, керівник парламентської фракції “Самопоміч” Олег Березюк та всі, хто до нього приєднався.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share