Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Затриманому Директору Львівського бронетанкового заводу визначили суму застави

Солом’янський районний суд Києва обрав запобіжний захід для директора львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа у вигляді утримання під вартою до 11 вересня. Він може вийти на свободу під заставу 2 млн гривень.

Рішення оголосив суддя Тарас Оксюта близько в суботу, 15 липня.

Ряд депутатів Верховної Ради від БПП пропонували відпустити Тимківа на поруки. У їх числі був Юрій Соловей, чиїм помічником раніше був затриманий.

Прес-служба НАБУ відзначає, що хоча суд задовольнив клопотання звинувачення про арешт всіх підозрюваних, сума застави виявилася набагато менше. Прокурори Спеціалізоване антикорупційної прокуратури просили призначити заставу в розмірі предмета злочину 28,5 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луценко відреагував на відкриття щодо нього кримінальних справ

14 липня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали Тимківа за підозрою в скоєнні злочину, передбаченому ч.5 ст. 191 Кримінально кодексу – витрат майна.

Його підозрюють в тому, що замість нових двигунів для танків Т-72 насправді закупили вживані, які в 2008-2009 роках були продані Міністерством оборони як надлишкове майно. Випуск цієї моделі двигунів було припинено ще з 1990-х років.

Крім Тимківа, затримані ще чотири людини: начальник ЦБТУ ВСУ Озброєння ЗСУ, генерал-майор, начальник відділу ЦБТУ ВСУ Озброєння ЗСУ, полковник, заступник директора ДП “Львівський Бронетанкові завод”, а також засновник ТОВ, задіяного в схемі.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share