Затриманим фігурантом у “справі Каськіва” виявився бойфренд відомої співачки

Детективи НАБУ разом з представниками САП затримали бойфренда співачки Даші Астаф’євої Артема Кіма.
Його підозрюють у розкраданні державних коштів на шалену суму у так званій “справі Каськіва”.
Як інформує “ТСН” з посиланням на власні джерела, йдеться про затримання саме Артема Кіма, якому закидають розкрадання 27 мільйонів гривень держпідприємства НАЕК “Енергоатом”.
Артем Кім є сином колишнього гендиректора “Енергоатому” Віссаріона Кіма.
За версією слідства, затриманий, використовуючи родинні зв’язки з колишнім гендиректором “Южно-Української АЕС” (входить до складу ДП “НАЕК “Енергоатом”), упродовж 2012-2014 років сприяв перемозі двох комерційних структур у торгах із закупівлі електрощитового обладнання, які проводила атомна електростанція, – повідомили у НАБУ.

Артем Кім вже понад рік зустрічається з відомою українською моделлю та співачкою Дашею Астаф’євою. Фото зі спільного відпочинку та активного дозвілля артистка активно публікує у своєму Instagram.

Любомиры Жайчиковы️
Допис, поширений Дария Астафьева (@da_astafieva) Лип 1, 2017 о 7:19 PDT

С Днём Рыбака! Всем , кто в теме, рыбы, большой и маленькой!!!
Допис, поширений Дария Астафьева (@da_astafieva) Лип 9, 2017 о 1:03 PDT

Иногда, меня можно вынести. И это, может сделать лишь один человек. Мам, не ты.
Допис, поширений Дария Астафьева (@da_astafieva) Чер 28, 2017 о 10:02 PDT

HB2U my soul ️