Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Запрацювала база даних про 2,5 мільйони українців

20 червня у вільному доступі запрацювала онлайн-база даних про понад 2,56 мільйони мешканців України, народжених у період 1650-1920 років. Це дає можливість українцям досліджувати власну генеалогію, повідомив керівник проекту Ігор Гошовський.

Доступ до цієї бази є безкоштовним. Пошук можна здійснювати за прізвищем та ім’ям, при цьому також зазначаючи діапазон дат народження і смерті осіб. Другий спосіб пошуку за географічним принципом. Це зручно, коли людина знає лише місцевість, де жили її давні родичі. У такий спосіб користувач може переглянути існуючі списки мешканців того чи іншого населеного пункту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві науковець навчить досліджувати власне минуле

“Якщо буде з’являтися нова інформація, користувач зможе розширювати своє родинне дерево. Є можливість візуалізації родинного дерева на карті із позначенням зон, де була найбільша концентрація родичів. Також, через власний кабінет користувач зможе додавати документи до своєї родинної генеалогії” – розповідає керівник проекту.

На сайті є можливість зареєструватися і створити власний профіль. Після цього користувач зможе сформувати власне родове дерево.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share