Запам’ятається всім: Полторак обіцяє новий військовий парад до Дня Незалежності

Військовий парад з нагоди Дня Незалежності України буде проведений по-іншому, ніж раніше.

Нові традиції будуть підвищувати моральний дух особистого складу,заявив УНІАН міністр оборони Степан Полторак.

“Будуть нововведення, які будуть цікавими для всіх українців і, що важливо, що вони будут серйозно підіймати моральних дух наших військових. Нові традиції, які будут введені під час цього параду, будуть спрямовані на підвищення морального духу особового складу”, – переконаний Полторак.