Загострення на фронті: серед українських військових є загиблі та багато поранених

З початку доби (12 червня) бойовики 25 разів обстріляли позиції український військових, окрім того, окупанти обстрілював й прифронтові населені пункти. Один український військовий загинув, ще четверо – отримали поранення.
Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.
Приморський напрямок. Бойвики обстріляли з 152-мм артилерії території поблизу населених пунктів Графське та Ольгінка. Зокрема, в селищі Графське снаряд вибухнув на дорозі поблизу будівлі по вулиці Молодіжна. Також внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено гуртожиток, де мешкали студенти Лісного коледжу.
В населеному пункті Ольгінка по вулиці Центральній пошкоджено більше десяти житлових будинків – осколками посічені стіни, побито вікна, пошкоджені покрівлі. В результаті обстрілу виведено з ладу електричну підстанцію: більше сотні приватних домоволодінь залишилися без світла. На щастя, ніхто з місцевих мешканців не постраждав.
Окрім того, бойовики впродовж дня з мінометів калібру 82 мм обстріляли позиції сил АТО поблизу Мар’їнки та Чермалика.
Луганський напрямок. Окупанти обстріляли позиції сил АТО в районі Троїцького зі 120-мм мінометів. Біля Новоолександрівки окупанти двічі застосовували протитанкові ракетні комплекси. А неподалік Кримського здійснили обстріли з озброєння БМП.
По оборонних укріпленнях сил АТО в районі населених пунктів Жовте, Лобачеве та Малинове бойовики відкривали вогонь з піхотного озброєння.
Внаслідок ворожих обстрілів один український військовослужбовець загинув, ще четверо військових ЗСУ отримали поранення.