Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Завдяки Профспілковому наступу влада відмовилась від підняття ціни на газ – профспілки

Відмова уряду від підвищення ціни на газ є наслідком акції прямої дії тисячі представників профспілкових організацій, який вийшли на мітинг під стіни НКРЕКП із вимогою скасувати абонплату за газ. Про це йдеться у повідомленні Федерації Незалежних Профспілок України, передає Обозреватель.

У Федерації переконані, що відмова уряду від підняття ціни на газ це наслідок нещодавньої акції профспілок, де вони вимагали не вводити абонплату, яка би значно збільшила цифри в комунальних платіжках українців.

“Наш тисячний мітинг під НКРЕКП змусив уряд відмовитись від підняття цін на газ. Але для того, щоб нас почули прийшлось вдаватись до акцій прямої дії, зривати засідання НКРЕКП, запустити черевиком у голову Комісії Дмитра Вовка. По іншому зупинити введення абонплати за газ було неможливо”, – йдеться у повідомленні.

У Профспілках також нагадали, що раніше завдяки їх акції вдалось зупинити прийняття медичної реформи та приватизації Фондом держмайна обленерго.

“Минулого тижня у нас пройшла третя акція “Профспілкового наступу” під Фондом держмайна, яка стала нашою третьою перемогою. Але усі наші акції доводять, що тільки прямими діями можна змусити посадовців відмовлятись від злочинних рішень”, – повідомляють у ФНПУ.

Як відомо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що не підтримує збільшення тарифів на газ. “Уряд не підтримує будь-яких підвищень ціни на газ в країні на новий опалювальний сезон”, – сказав прем’єр.

Раніше представники профспілкових організацій вийшли на тисячний мітинг під стіни НКРЕКП із вимогою не вводити абонплату за газ. Щоб не допустити прийняття відповідного рішення, їм довелось увірватись у приміщення та зірвати засідання Комісії.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share