Жінка створює казкові образи для своїх дітей

Польська вчителька Анна Розвадовська підкорила світ своїми казковими нарядами для дітей. Жінка шиє їх кілька років.

Після народження сина і доньки у Анни з’явилося перше захоплення – фотографія, а слідом за ним народилося і друге. Вона почала працювати над образами дітей і самостійно шила для них костюми, в яких вони виглядали як казкові персонажі. При цьому економна мати використовує недорогі матеріали.

Фотосесія в нарядах триває не більше 10 хв, аби діти не втомлювалися і не втрачали інтерес до позування. Анна ніколи не просить їх зайняти ту чи іншу позу, вона надає їм повну свободу дій під час зйомки і ловить незабутні моменти.