Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Журналісти переконують, що Путін зник, не повернувшись із Сочі

Президент Росії Володимир Путін уже упродовж тижня не з’являється на публіці. Хоча і сайт Кремля публікує звіти різних заходів за участю російського лідера, але є підозри, що все це записувалося заздалегідь.
Зокрема, востаннє господар Кремля з’являвся на публіці 8 серпня, передає телеканал “Дождь”.
Підкреслюється, що тоді він перебував одразу в двох місцях: в окупованій Кремлем грузинській Абхазії, а саме в Піцунді, та в російському Сочі.
У ніч проти 9 серпня журналісти всіх ЗМІ, включно з пропагандистськими, полетіли до Москви, натомість очільник РФ залишився в Сочі. За словами джерела ресурсу, він планував там провести принаймні ще один день.
Вже 9 серпня та наступними днями на сайті Кремля публікувалися повідомлення про зустрічі Путіна з чиновниками різних рівнів, однак журналісти на такі заходи не запрошувалися, а інформаційні агенції писали про них з посиланням на kremlin.ru за 15-20 хвилин після їхньої публікації, хоча зазвичай вони не користуються послугами кремлівських стенографістів і подають такі новини досить оперативно.
Крім того, всі ці звіти публікувалися приблизно в один і той самий час – у інтервалі між 13:50 та 15:20 за Москвою. Також у всіх ЗМІ з’являлися лише світлини, які робив особистий фотограф президента.
Відтак, видання робить висновок, що зрозуміти, коли насправді записувалися ці заходи, неможливо. За словами джерел каналу, деякі зустрічі відбувалися значно раніше та записувалися зазаздалегідь, а Путін у день їхньої публікації на сайті Кремля, перебував зовсім у іншому місці.
За інформацією “Дождя”, наступного разу Путін дасть про себе знати лише 16 серпня.
До слова, раніше речник Путіна Дмитро Пєсков запевняв, що президент не планує йти у відпустку цього літа.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share