Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Жителі окупованих територій можуть дискредитувати “безвіз”, – експерт

Сумнівно, що безвізовий режим з ЄС сприятиме поверненню окупованих територій. Цілком ймовірно, що навпаки, це може призвести до дискредитації України і підриву нашої державності. Адже населення ОРДЛО із символікою самопроголошених республік буде виїжджати до Європи і проводити антиукраїнські заходи.
Таку думку сайту “24” висловив військовий експерт Дмитро Снєгірьов.
За його словами, на Донбасі в основному “живе ментально інше населення”. В своїй більшості – це суто проросійські елементи, які паразитують на ситуації конфлікту з Росією, отримуючи подвійні пенсії, не сплачуючи комунальні послуги і при цьому ненавидячи українців і саму нашу державу.
Наявність українського біометричного паспорту у жителів цих районів ніяк не сприятиме поверненню окупованих територій. Але населення ОРДЛО використовуватиме “безвіз” для дискредитації самого поняття українського громадянства. І над цим варто замислитися. “Ватне” населення із символікою самопроголошених республік буде виїжджати до Європи, може проводити там антиукраїнські заходи, вести підривну діяльність проти України, – говорить Снєгірьов.
Тому, на переконання військового експерта, треба позбавити громадянства України тих, хто причетний до створення фейкових республік і збройного протистояння. Зокрема, ввести жорсткий режим перетину лінії розмежування з окупованими територіями. Тому що, за його словами, заграваючи з цими територіями, ми підкладаємо міну під основи нашої держави.
“Не може бути вільного пересування жителів з окупованих територій без тотальної перевірки. Навпаки, це може стати приводом для Європи задуматися про скасування “безвізу”. Неконтрольований потік із територій ОРДЛО буде грати проти України, адже в Європі всіх тих, хто має український паспорт, сприйматимуть як єдину націю. І це якраз загроза”, – підкреслює Дмитро Снєгірьов.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share