Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Еротична модель, яку ледь не продали у секс-рабство, спала в одному ліжку з викрадачем

У історії викрадення моделі, яка наробила чимало галасу минулого тижня, з’явились нові подробиці. Пише The Sun.

Агент зірки відвертих фотосесій, розповів про те, які умови викрадачі висували, а також, де жила 6 днів жертва. У листі, яке отримав агент були імена бізнесменів, які могли дати гроші на порятунок дівчини, серед них був і відомий порно барон.

Хлое Ейлінг була викрадена під час фотосесії у Мілані. Агент дівчини заявив, що викрадачі вимагали від нього £50,000 за повернення зірки. За словами злочинців, вона б швидко повернула йому гроші, адже ця історя дала їй можливість потрапити на всі шпальти газет. Про це розповів виданню The Mail.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Апетитну фанатку голих фотосесій в стилі Кардаш’ян ледь не продали у рабство

Хлоє тримали 6 ночей у італійському будиночку за містом. Спала у одному ліжку зі своїм викрадачем і навіть обіцяла йому секс, якщо він її відпустить. Будинок, в якому тримали модель розташований у горах. В ньому можуть жити від 8-10 людей.

Увагу викрадачів Хлої привернула під час відвертої фотосесії на Ібіці. За тиждень дівчину запросили на фейкову фотосесію у Мілан. Вже тоді її фото було виставлено на підпільному ресурсі Dark Web, де її хотіли продати за £230,000. З годом викрадачі змінили плани, адже дізнались, що Хлої мати, а це ускладнювало справу, тому що жінки, які народжували, мали не таку високу ціну. Один з викрадачів, поляк, який переїхав до Великої Британії кілька років тому, відвіз Хлої до посольства Великої Британії у Мілані.

За словами Цезаря Праті, який сдавав будинок викрадачу за 300 за 20 днів, вся історія виглядає мало переконливою.

“Вся історія виглядає дивно – я чув від друзів, що Хлої гуляла селищем. Яка жертва так буде робити?, – сказав він iNews, – там є і поліцейські і інші мешканці, чому вона не попросила про допомогу?”.

Один з детективів розповів, що в її сторії є білі плями.

Раніше MailOnline писало, що Хлої навіть ходила на шопінг зі своїм викрадачем. Вона раніше з ним зустрічалась у Парижі, ділиться друг моделі. Саме цей злодій відвіз Хлої у Британське посольство у Мілані. Тепер він очикує на суд.

“Я не можу говорити багато, тому що Хлої допитує британська поліція і іноземні слідчі, але вона каже, що не знала свого викрадача. Під час викрадення Хлої загубила туфлі, тому викрадач повіз її купувати нові”, – говорить один з друзів моделі виданню MailOnline.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share