Екс-президент США Барак Обама поспілкувався з чиказькими студентами

obama2

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама завітав до Університету Чикаго і поспілкувався з тамтешніми студентами. Цей публічний виступ став першим з моменту, коли містер Обама залишив свою посаду у січні цього року.

Вибір місця першого виступу зумовлений тим фактом, що саме тут Обама відкриє власну бібліотеку. Зі студентами екс-президент розмовляв про свою політичну кар’єру, молодість, ставлення до окремих життєвих питань. Так, останні три місяці він був у відпустці, відпочивав та працював над власною книгою.

Під час зустрічі один із присутніх запитав гостя, як, на його думку, краще переживати труднощі. «При всій повазі до невдач, вони – це жах, – відповів колишній президент. – Але тоді, коли ви намагаєтеся щось змінити, без них не обійтися».

Містер Обама зазначив, що найголовніше – бути стійкими і вміти відновлювати сили. Також слід аналізувати свої помилки і шукати можливості досягти кращого результату.

У свою чергу студенти мали змогу поділитися з екс-президентом думками щодо окремих життєвих питань. Після представлення та розповіді про свої університетські справи студенти розповіли Бараку Обамі власні думки щодо активізму, медіа та змін.

Нагадаємо, раніше «Студвей» розповів про наукову статтю Барака Обами, котра стосувалася результатів реформи щодо охорони здоров’я і захисту пацієнтів. Таким чином Обама став першим діючим президентом США, що написав науково-дослідницьку роботу.

Фото: telegraph.co.uk

Реклама

The post Екс-президент США Барак Обама поспілкувався з чиказькими студентами appeared first on Студвей.

Читати