КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Експерт: Кличко ініціював системні «чистки» корупціонерів в столиці – почалися арешти

Київська влада почала системну «чистку» міста від корупціонерів.
Про це заявив політичний експерт Володимир Макарівський, коментуючи недавні затримання корупціонерів, які проводилися за підтримки мера Києва Віталія Кличка разом з правоохоронними органами столиці.

«За останній місяць київська адміністрація разом з правоохоронцями провела вже третю операцію по затриманню співробітників КМДА та Київради за хабар. Схоже, ми спостерігаємо за початком обіцяної мером Кличко системної чистки міста від корупціонерів», – зазначив Макаровський.
Нагадаємо, у вівторок, 5 вересня, Київська міська державна адміністрація повідомила про чергове затримання чиновників, спійманих на хабарі. Зокрема, був затриманий начальник Управління адміністративного та господарського забезпечення Київради Ігор Сабад, а також його подільник – завідувач господарством підконтрольного комунального підприємства «Держкомобслуговування».
Операція проводилася Управлінням з питань запобігання та виявлення корупції КМДА спільно з Управлінням захисту економіки КМДА і Нацполіцією під процесуальним керівництвом столичної прокуратури.
За останній час це вже як мінімум третій випадок вдалої взаємодії київської влади і правоохоронців в сфері боротьби з корупцією. Антикорупційна «зачистка» розпочалася в різних департаментах КМДА і торкнулася також Київради. Так, ще 24 липня стало відомо про затримання хабарника, який одержував неправомірну вигоду за «кришування» нелегальних МАФів. Підозрюваний – заступник начальника комунального підприємства «Київське спадщина» – був спійманий на гарячому співробітниками управління Департаменту захисту економіки в місті Києві спільно з Прокуратурою Автономної Республіки Крим та з управлінням з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого органу Київської міськради.
Тоді ж в КМДА пообіцяли, що не мають наміру зупинятися, і продовжать «чистку рядів» від хабарників і корупціонерів, визнавши, що серед представників влада міста на різних рівнях ще залишилися люди, ласі до неправомірної вигоди.
Наступний епізод боротьби влади Києва з корупцією стався менш ніж через місяць – 18 серпня. У цей день оперативниками Управління захисту економіки в місті Києві, Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими прокуратури АРК, за сприяння Управління з питань запобігання та виявлення корупції апарату КМДА, був затриманий під час отримання хабара голова конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників навчальних закладів міста Києва.
При цьому в Генпрокуратурі відзначають, що антикорупційні заходи проходять за активної підтримки мера Києва Віталія Кличка. Зокрема, 5 вересня про це в своєму Facebook написав генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Серед затриманих – двоє посадових осіб КМДА: завідувач господарством КП «Держкомобслуговування» і начальник Управління адміністративного та господарського забезпечення Київради. Вони затримані в рамках спільних з мером Києва дій з протидії корупції», – підкреслив Луценко.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share