КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

ДТП за участю олігарха: камери зафіксували Димінського за кермом Mercedes перед аварією

З’явилось відео з міських камер спостереження, на яких видно, що саме бізнесмен Петро Димінський був за кермом Mercedes перед смертельною аварією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За кермом авто Димінського був точно не охоронець — Геращенко

Видання ZAXID.NET звернулося із офіційним запитом до ЛКП «Муніципальна дружина» з проханням надати записи камер відеоспостереження, на яких видно Mercedes Димінського.

На відео, яке надало ЛКП, видно, що кортеж Петра Димінського, виїхав від Львівської ОДА і за кермом автомобіля Mercedes S 65 AMG видно чоловіка у білій сорочці з коротким рукавом.

О 14:32 автомобіль Mercedes їхав площею Торговою, поблизу ринку «Добробут». Камери знову зафіксували за кермом Mercedes чоловіка у білій сорочці.

Кортеж Петра Димінського виїхав від Львівської ОДА, де розташований офіс ФК «Карпати», о 14:29. Однак у цього авто інший номерний знак, аніж у того, що потрапило у ДТП, та інші диски на колесах. У Mercedes, який виїхав у кортежі від ЛОДА, номерний знак із серією ВС, що свідчить про реєстрацію у Львівській області. Тоді як на Mercedes, що потрапив у ДТП, номерний знак Волинської області АС0277ВР. Водночас номерні знаки позашляховика Lexus, який супроводжував Mercedes від ЛОДА і який був помічений на місці ДТП у Ямельні, однакові ВС0222СК. Саме у цей Lexus Петро Димінський сів і поїхав з місця аварії.

Автомобіль відомого львівського бізнесмена Петра Димінського став учасником аварії, у якій загинула молода жінка. ДТП трапилася на трасі М10 Львів-Краковець у селі Ямельня Яворівського району Львівської області близько 15:10.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share